ROHKEM FOTOSID

Foto 1

SARNASED TOOTED

10tk NAGOYA NA-771 SMA-F kahe riba ribaantenn 144 / 430MHz Baofengi UV-5R UV-B5 jaoks BF-888S UV-82 UV82 Wa...

-15%
Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE FTTH kiudoptilise optilise võimsusmõõtur -70 kuni + 10 dbm ja 10mw 10km kiudoptilise kaa...

Lisateave

Superbat 1575,42mhz merejahi aeronavigatsiooni ajaantenn Signaali korduva GPS-antenni 10M kaabel TNC-pistik...

-12%
Lisateave

10tk SC / APC Fiber Pigtail ühe režiimiga (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm kaabel

Lisateave

Suure võimendusega 2 / 5dBi 800–2500 MHz kõikides suundades siseruumides kasutatav laeni antenn - korpuse G...

-50%
Lisateave

Superbati kollane krimpsurvimisvahend koaksiaalkaabli RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316 RG174 SMA N MCX - 336K jaoks

-29%
Lisateave

KELUSHI kiudoptilise kiibi eemaldaja / pikisuunalise noa / kesta kaabli liugur SI-01 FTTH jaoks, tasuta saa...

Lisateave

Õues veekindel 12dBi 800-2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G signaali kordaja suunatav lameekraantenn

Lisateave

KELUSHI 30mW visuaalse rikkeotsija kiudkaabli tester FC pistikühendus LC-pistikuga adapteri jaoks LC / SC /...

Lisateave

Külmkontaktiga pühendatud metallkiudlõikur FC-6S lõikekiu nuga FTTH kiudoptilise kaablilõikuri nuga kiulõik...

Lisateave

Superbat Yagi Wifi antenn 2,4 GHz 16dBi Booster Wireless-G 802.11b / g / n WLAN RP-SMA pistikukaabli 5 m pi...

-12%
Lisateave

SM&MM mitmekeelne automaatne kuue mootoriga intelligentne FTTH kiudoptiline liimimismasin Optiline kiud ter...

-50%
Lisateave

Fikseeritud traadita terminal GSM 850/900 / 1900MHz, GSM-helistaja 2 SIM-i, kahekordne ooterežiim, tugisign...

-10%
Lisateave

KELUSHI hulgimüügihind 10mw kiudoptilise kaabli tester Punase tulega laser visuaalse tõrkeotsija testimisri...

Lisateave

SM SX PVC 3mm 30-meetrine SC / APC kiudoptilise hüppajakaabel SC / APC-SC / APC kiudoptilise optilise juhe

Lisateave

4G-antenn 4G-väliatenn 20dBi Yagi-antenn N-sisemine telefonisignaali vastuvõtmise antenn 4G-signaalikorduse...

-48%
Lisateave

KELUSHI FTTH 2 In1 käsitsetav optilise kiudoptilise mõõturi APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm kaabli...

Lisateave

Originaalne kaheksajala / kaheksajalakast on LG 19-kaablite jaoks täielikult aktiveeritud, sealhulgas optim...

Lisateave

KELUSHI 13 PCS praktiline FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos FC-6S kiudoptiga ja 5MW visuaalse tõrkeo...

Lisateave

KELUSHI ülitäpsed optiliste kiudude tööriistad HS-30 optilise lõikuri lõikur 250–900um jaoks kiudude termot...

Lisateave

Kahesuunaline raadiosaatja vhf 150MHz mikrolindiga toitejaotur 136-174MHz kahesuunaline raadiosaatja vhf ko...

Lisateave

Pikamaa jälgimise teleskoopne tootja astro 320 antenn SMA isane Garmin-antenn astro 220 alpha100

Lisateave

KELUSHI FC-6S Kiudlõikur Külmaühenduse tööriist Optiline kiudlõikur SUMITOMO kattekihi läbimõõdu jaoks: 250...

Lisateave

12tk / komplekt FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos kiudoptiga -70 ~ + 10dBm optilise võimsusmõõturi v...

-68%
Lisateave