ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

SARNASED TOOTED

KELUSHI 50tk / partii SC optiline kiudkiirühendus mitmeliigiline FTTH SC ühe režiimiga UPC kiire ühenduspesa

Lisateave

Superbati kiire sõidukiülekanne FAKRA HSD Z vesisinisest pistikust pistikupessa LVDS 3m varjestatud Dacar 5...

-13%
Lisateave

Superbat Yagi Wifi antenn 2,4 GHz 16dBi Booster Wireless-G 802.11b / g / n WLAN RP-SMA pistikukaabli 5 m pi...

-12%
Lisateave

Tasuta saatmine 10tk / partii, 0.9mm terastoru 1x2, miniklotsideta 1 * 2 SC / UPC, kahesuunaline fiiberopti...

Lisateave

Superbaadi autoantenn DAB DAB + AM / FM raadio sisseehitatud võimendi jaoks SMA male pistik Universaalne ka...

-9%
Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE kiudoptilise võimsuse arvesti -70 kuni + 10dBm 1mw 5km kiudkaabli test...

Lisateave

KELUSHI uus käeshoitav lasermõõdik 20mW 20km fiiberoptilisest visuaalsest rikkeotsijast, testlasertoode 650...

Lisateave

SM&MM mitmekeelne automaatne kuue mootoriga intelligentne FTTH kiudoptiline liimimismasin Optiline kiud ter...

-50%
Lisateave

KELUSHI Tasuta saatmine 10mw pliiatsi stiilis visuaalse rikke leidja Punane laservalgusallikas / kiudaine V...

Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE kiudoptilise optilise võimsuse mõõtur -70 ~ + 10 dbm kaablitester 10mw 10km visuaalse tõ...

Lisateave

Suure võimendusega 13dBi 9 seade 806–960 MHz - välimine välimine Yagi antenni F-pistik mobiiltelefoni signa...

-50%
Lisateave

Superbat Audi / VW raadioantenniadapter Fakra Z emane pistik sirgelt ISO-isase pistikuga täisnurgaga RF-har...

-10%
Lisateave

Õues veekindel 12dBi 800-2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G signaali kordaja suunatav lameekraantenn

Lisateave

KELUSHI hulgimüügihind 10mw kiudoptilise kaabli tester Punase tulega laser visuaalse tõrkeotsija testimisri...

Lisateave

10tk LC / UPC-multimode (50/125) -OM2, OM3, OM4-0,9 mm kaabli / optilise kiu pigtail

Lisateave

Optikaklambri ülitäpne kiudpuhasti FC-6S koos prügikastiga tasuta kohaletoimetamine

-1%
Lisateave

KELUSHI Lihtne soodushind Red Laser Light 30MW visuaalse tõrke otsija, kiudoptilise kaabli tester 30Km

Lisateave

10tk SC / APC Fiber Pigtail ühe režiimiga (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm kaabel

Lisateave

VHF teleskoopiline pikamaa 130cm tugev signaal-astroantenn GPS-i tootja astro 320 antennile stro 220

Lisateave

KELUSHI 2018 uus 2,5 mm ühe klõpsuga puhastusvahendiga pen-fiberoptiline puhastusvahend SC ST ja FC jaoks

Lisateave

KELUSHI 30mW visuaalse tõrkeotsija punase tulega valgusallika kiudoptilise kaabli testri testimisriist 15-20km

Lisateave

Kahesuunaline 450MHz raadiosagedusjaotur 400-500MHz UHF kahesuunaline raadiosaatja cdma-signaali kordusjagaja

Lisateave

433MHz antenn 5dbi SMA pistikühendus sirge Wifi Ham Radio + SMA naissoone vaheseinaga Ufl./IPX pigtailikaab...

Lisateave

VHF teleskoopiline ühe meetri pikkune tugeva signaaliga antenn gps tootjale astro 320 antennile astro 220 a...

Lisateave