ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2

SARNASED TOOTED

Kahesuunaline 450MHz raadiosagedusjaotur 400-500MHz UHF kahesuunaline raadiosaatja cdma-signaali kordusjagaja

Lisateave

Mini PABX MS108-GSM telefonisüsteem PBX koos SIM-kaardiga koju ja kontorisse

-12%
Lisateave

KELUSHI uus käeshoitav lasermõõdik 20mW 20km fiiberoptilisest visuaalsest rikkeotsijast, testlasertoode 650...

Lisateave

KELUSHI FC-6S Kiudlõikur Külmaühenduse tööriist Optiline kiudlõikur SUMITOMO kattekihi läbimõõdu jaoks: 250...

Lisateave

KELUSHI 15tk / komplekt FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos FC-6S kiudoptiga ja 10mW visuaalse tõrkeot...

Lisateave

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica elektrood Fujikura elektroodid kiudoptilise termotuumasün...

Lisateave

KELUSHI ülitäpsed optiliste kiudude tööriistad HS-30 optilise lõikuri lõikur 250–900um jaoks kiudude termot...

Lisateave

10-komplekt X lisatarvikute pistikute komplekt Motorola CM300 16-pin raadiotele HLN9457 ja HLN9242, kohalet...

Lisateave

2 Audio Over FC kiudoptilise pikenduse (kahesuunaline) saatja ja vastuvõtja, raadiosidekomplekti (Tx / Rx) ...

-20%
Lisateave

10tk LC / UPC Fiber Pigtail ühe režiimiga (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm kaabel

Lisateave

12 värvi SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2 - optiline kiud

Lisateave

Superbat 3tk WiFi-antenn, 2,4 GHz 12dBi, ühesuunaline kummipardi antennivõimendi RP-SMA-mees IEEE 802.11b t...

-10%
Lisateave

400square meetrit 4dbi võimendus 800-2500Mhz kristallantenn GSM-i antenni jaoks

Lisateave

AUA-60S versiooniuuendusega versioon AUA-60S kiudpuhasti ülitäpse kliimaseadmega täismetallist automaatne n...

Lisateave

KELUSHI 100tk / partii SC optiliste kiudude kiire külmühendus FTTH SC ühe režiimiga UPC kiire ühenduspesa

Lisateave

KELUSHI kiudoptilise kiibi eemaldaja / pikisuunalise noa / kesta kaabli liugur SI-01 FTTH jaoks, tasuta saa...

Lisateave

Superbat 50 oomi 868MHz antenni 3dbi õhust kummist signaalivõimendi 60W sisendiga SMA-sisemine pistik sirge...

-12%
Lisateave

CATV ringhäälingutelevisioon YJ350C -50 ~ + 26dBm kaasaskantav minikiudoptiline optiline voolumõõtur

Lisateave

4G LTE siseruumides antenn 2G 3G UMTS 4G antenn 5M kaabel N-pistik mobiilse signaali korduva võimendi jaoks

-55%
Lisateave

KELUSHI 10mW tüüpi pliiatsitüüpi visuaalse rikkeotsija kiudoptilise kaabli testrimõõtur CATV jaoks

Lisateave

KELUSHI FTTH 2 In1 käsitsetav optilise kiudoptilise mõõturi APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm kaabli...

Lisateave

Mini 4Kx2K HDMI üle optilise kiudoptilise transiiveri 4K HDMI Fiber Optic Extender

Lisateave

2 Audio Over FC kiudoptilise pikenduse (ühesuunaline) saatja ja vastuvõtja, raadiosidekomplekti (Tx / Rx) k...

-20%
Lisateave

Kiudoptiline tööriistakomplekt kiudude tööriistakast / pakk FTTH spetsiaalse tööriistakomplekti võrgutöörii...

Lisateave