10% Allahindlus

ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2
Foto 3

SARNASED TOOTED

KELUSHI 5mW metallist pliiatsi stiilis fiiberoptiliste visuaalsete rikete otsija punase laserkaabli testri ...

Lisateave

Superbaadi autoantenn DAB DAB + AM / FM raadio sisseehitatud võimendi jaoks SMA male pistik Universaalne ka...

-9%
Lisateave

Odav hind uus 5-2400 MHz 2 viisi kordusjagaja F-tüüpi pistikuga koaksiaalkaabli ühendamiseks CDMA-le GSM DC...

-50%
Lisateave

KELUSHI uus käeshoitav lasermõõdik 20mW 20km fiiberoptilisest visuaalsest rikkeotsijast, testlasertoode 650...

Lisateave

SM SX PVC 3mm 30-meetrine SC / APC kiudoptilise hüppajakaabel SC / APC-SC / APC kiudoptilise optilise juhe

Lisateave

10tk LC / UPC Fiber Pigtail ühe režiimiga (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm kaabel

Lisateave

KELUSHI 2018 uus 2,5 mm ühe klõpsuga puhastusvahendiga pen-fiberoptiline puhastusvahend SC ST ja FC jaoks

Lisateave

2 Audio Over FC kiudoptilise pikenduse (kahesuunaline) saatja ja vastuvõtja, raadiosidekomplekti (Tx / Rx) ...

-20%
Lisateave

Remont Tööriistad kiudude termotuumasündaja (tüüp 81C) jaoks

Lisateave

Kvaliteetne 800-2500 MHz 2 viisi kordusjagaja, sisendühendusega koaksiaalkaabli ühendamiseks CDMA GSM DCS W...

-50%
Lisateave

GSM 890-960MHz 900MHz 8DB kahesuunaline klaaskiust antenn N - pistikupesaantenn

Lisateave

Superbat 10X Fakra Z Waterblue HSD-pistiku kriminaalühendusega pistik, täisnurk Dacar 535 jaoks, 4-poolusel...

-12%
Lisateave

433MHz ASK juhtmevaba saatja vastuvõtumooduli komplekt (1tk saatja STX882 + 1tk vastuvõtja SRX882 + 2tk ved...

-25%
Lisateave

10dBi 4G antenni SMA pistik 696-960MHz / 1710-2690MHz pikamaa RG174 3M + SMA emane kuni Y tüüp 2 X TS9 male...

Lisateave

Superbat 50 oomi 868MHz antenni 3dbi õhust kummist signaalivõimendi 60W sisendiga SMA-sisemine pistik sirge...

-12%
Lisateave

KELUSHI 30mW visuaalse rikkeotsija kiudkaabli tester FC pistikühendus LC-pistikuga adapteri jaoks LC / SC /...

Lisateave

Originaalne kaheksajala / kaheksajalakast on LG 19-kaablite jaoks täielikult aktiveeritud, sealhulgas optim...

Lisateave

Suure jõudlusega 2 / 5dBi 800–2500 MHz ühesuunaline 2G 3G siseruumides lakke antenn N-pistikuga, 3-meetrine...

-50%
Lisateave

Superbat WiFi antenni 2,4 GHz 12dBi Omni antennivõimendi RP-SMA 280cm kaabel IEEE 802.11b / g traadita ruut...

-10%
Lisateave

4G LTE siseruumides antenn 2G 3G UMTS 4G antenn 5M kaabel N-pistik mobiilse signaali korduva võimendi jaoks

-55%
Lisateave

Superbati kollane krimpsurvimisvahend koaksiaalkaabli RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316 RG174 SMA N MCX - 336K jaoks

-29%
Lisateave

868MHz suure võimendusega 15dBi libisev alusantenn GSM 868M antenn välistingimustes kasutatav katusemonitor...

Lisateave

433MHz antenn 5dbi SMA pistikühendus sirge Wifi Ham Radio + SMA naissoone vaheseinaga Ufl./IPX pigtailikaab...

Lisateave

12tk / komplekt FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos kiudoptiga -70 ~ + 10dBm optilise võimsusmõõturi v...

-68%
Lisateave