10% Allahindlus

ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

SARNASED TOOTED

KELUSHI 100tk / partii SC optiliste kiudude kiire külmühendus FTTH SC ühe režiimiga UPC kiire ühenduspesa

-10%
Lisateave

12 värvi SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2 - optiline kiud

Lisateave

Remont Tööriistad kiudude termotuumasündaja (tüüp 81C) jaoks

Lisateave

Superbati kiire sõidukiülekanne FAKRA HSD Z vesisinisest pistikust pistikupessa LVDS 3m varjestatud Dacar 5...

-10%
Lisateave

Tasuta saatmine 100tk / partii SC Singlemode Fiber Optic SC APC Quick Connector FTTH Fiber Optic Fast Conne...

-48%
Lisateave

Superbat 4G LTE antenni 5dbi mobiiltelefoni tera / klipp-korduva TS-9 pistik RA seadmele MF668 MF30 MF62 Hu...

-8%
Lisateave

4G-antenn 4G-väliatenn 20dBi Yagi-antenn N-sisemine telefonisignaali vastuvõtmise antenn 4G-signaalikorduse...

-49%
Lisateave

2017 Sunhans 790-2700MHz 15dBi 3G 4G kahesuunaline klaaskiust antenn GSM CDMA WCDMA mobiiltelefoni signaali...

Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE kiudoptilise optilise võimsuse mõõtur -70 ~ + 10 dbm kaablitester 10mw 10km visuaalse tõ...

Lisateave

KELUSHI 10mw kiudoptilise visuaalse rikkeotsija 2,5 mm pistiku jaoks Mini RGT punane lasertester FTTH jaoks

-11%
Lisateave

VOTK 1/4 laine Professional GP-antenn FM-saatja antenn 5W-100W 8-meetrise 26-kaablise kaabliga

-5%
Lisateave

Külmkontaktiga pühendatud metallkiudlõikur FC-6S lõikekiu nuga FTTH kiudoptilise kaablilõikuri nuga kiulõik...

Lisateave

KELUSHI FTTH optilise kiudmõõdiku DXP-40D kiudoptilise kaabli tester - 70 dBm ~ + 10 dBm SC / FC pistik

Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE FTTH kiudoptilise võimsuse arvesti -70 kuni + 10 dBm ja 1 MW 5km kiudoptilise kaabli tes...

Lisateave

20paari X helitugevuse nupp + kanali valija nupp EP450 MTX960 GP328PLUS

Lisateave

10tk SC / APC Fiber Pigtail ühe režiimiga (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm kaabel

Lisateave

155M ühemoodilisest muundurist koosnevad muundurid ja ühekihiliste / mitmemoodiliste kiudude korduskiudude ...

Lisateave

SM&MM mitmekeelne automaatne kuue mootoriga intelligentne FTTH kiudoptiline liimimismasin Optiline kiud ter...

-50%
Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE kiudoptilise võimsuse arvesti -70 kuni + 10dBm 1mw 5km kiudkaabli test...

Lisateave

Superbat CRC9 antenn 698-960 / 1710-2170 / 2500-2600MHz 4G 5db LTE mobiiltelefoni klipi korduva õhuvõtu pis...

-8%
Lisateave

KELUSHI Fibre Fiber Cleaver SKL-6C kaabellõiketera FTTT fiiberoptilise nuga tööriistad ülitäpse lõikuriga 1...

-10%
Lisateave

KELUSHI 2018 uus 13 tk / komplekt FTTH fiiberoptiliste tööriistakomplektide koos FC-6S kliimaseadmega ja pl...

-10%
Lisateave

FTTH kiudoptiliste tööriistakomplektide FC-6S Fibre Cleaver 1MW visuaalse tõrkeotsiku traatlõikuritega diag...

-5%
Lisateave

KELUSHI Fusion Splicer elektroodivarras (DVP-720B / 730/750) 1paar Tasuta saatmine

-10%
Lisateave