ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2

SARNASED TOOTED

4G LTE siseruumides antenn 2G 3G UMTS 4G antenn 5M kaabel N-pistik mobiilse signaali korduva võimendi jaoks

-55%
Lisateave

Superbat DAB / DAB + / FM / AM autoraadiod - antenni antenn Fakra - antenn Fakra - naine Pionneri JVC Kenwo...

-13%
Lisateave

KELUSHI 30mw punase laseri valguskiudoptilise kaabli testri visuaalse rikkeotsija ka 30KM kontrollija

Lisateave

Kvaliteetne 800-2500 MHz 2 viisi kordusjagaja, sisendühendusega koaksiaalkaabli ühendamiseks CDMA GSM DCS W...

-50%
Lisateave

10tk SC / APC Fiber Pigtail ühe režiimiga (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm kaabel

Lisateave

2tk 433mhz RF LoRa moodul SX1278 PM1280 pikamaa-ühenduse vastuvõtja ja saatja SPI LORA IOT + 2tk 433MHz antenn

-10%
Lisateave

Tasuta saatmine 100tk / partii SC Singlemode Fiber Optic SC APC Quick Connector FTTH Fiber Optic Fast Conne...

-48%
Lisateave

2 Audio Over FC kiudoptilise pikenduse (kahesuunaline) saatja ja vastuvõtja, raadiosidekomplekti (Tx / Rx) ...

-20%
Lisateave

Kahesuunaline raadiosaatja vhf 150MHz mikrolindiga toitejaotur 136-174MHz kahesuunaline raadiosaatja vhf ko...

Lisateave

KELUSHI kiudoptiliste tööriistade kiudlõikur SKL-6C lõikuri kaabli lõiketööriista 16 pinna tera FTTX FTTH k...

Lisateave

KELUSHI 19tk kiudoptiliste Ftth-tööriistade komplekt optilise kiu puhastaja visuaalse tõrke otsija 10mw VFL...

Lisateave

Originaalne kaheksajala / kaheksajalakast on LG 19-kaablite jaoks täielikult aktiveeritud, sealhulgas optim...

Lisateave

KELUSHI 2018 uus 2,5 mm ühe klõpsuga puhastusvahendiga pen-fiberoptiline puhastusvahend SC ST ja FC jaoks

Lisateave

KELUSHI Fibre Fiber Cleaver SKL-6C kaabellõiketera FTTT fiiberoptilise nuga tööriistad ülitäpse lõikuriga 1...

Lisateave

Külmkontaktiga pühendatud metallkiudlõikur FC-6S lõikekiu nuga FTTH kiudoptilise kaablilõikuri nuga kiulõik...

Lisateave

KELUSHI 1-5mW visuaalse rikke otsija kiudoptilise laser-osuti kaablitestermõõdik CATV-i kiudtestri kiudtöör...

Lisateave

Suure jõudlusega 2 / 5dBi 800–2500 MHz ühesuunaline 2G 3G siseruumides lakke antenn N-pistikuga, 3-meetrine...

-50%
Lisateave

KELUSHI 30mW visuaalse tõrkeotsija punase tulega valgusallika kiudoptilise kaabli testri testimisriist 15-20km

Lisateave

KELUSHI 13 PCS praktiline FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos FC-6S kiudoptiga ja 5MW visuaalse tõrkeo...

Lisateave

Superbat Yagi Wifi antenn 2,4 GHz 16dBi Booster Wireless-G 802.11b / g / n WLAN RP-SMA pistikukaabli 5 m pi...

-12%
Lisateave

KELUSHI uus täppiskiudoptilise optilise võimsusmõõturi tester, seitsme lainepikkusega optiline võimsusmõõtur

Lisateave

KELUSHI 10mw kiudoptilise visuaalse rikkeotsija 2,5 mm pistiku jaoks Mini RGT punane lasertester FTTH jaoks

Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE kiudoptilise võimsuse arvesti -70 kuni + 10dBm 1mw 5km kiudkaabli test...

Lisateave

Fujikura kiust termotuumasündaja FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC kuumsulampea pea A tükk

Lisateave