8% Allahindlus

ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

SARNASED TOOTED

20-sekundiline X PTT-paneel ja nupp Motorola CP1660 CP1200 CP1300 jaoks

Lisateave

Superbati kiire sõidukiülekanne FAKRA HSD Z vesisinisest pistikust pistikupessa LVDS 3m varjestatud Dacar 5...

-10%
Lisateave

KELUSHI kiudoptilise kiibi eemaldaja / pikisuunalise noa / kesta kaabli liugur SI-01 FTTH jaoks, tasuta saa...

-10%
Lisateave

400square meetrit 4dbi võimendus 800-2500Mhz kristallantenn GSM-i antenni jaoks

Lisateave

KELUSHI FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos Fibra Optica võimsusmõõturi ja visuaalse rikke lokaatori n...

Lisateave

KELUSHI 21 in 1 kiudoptilise FTTH tööriistakomplekt koos kiudoptiga HS-30 -70 ~ + 10dbm optilise võimsusmõõ...

Lisateave

Fujikura kiust termotuumasündaja FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC kuumsulampea pea A tükk

Lisateave

Superbat DAB T2 antenniantenn 2320-2345Mhz Fakra "A" emane pistikühendus 3M koaksiaalkaabel

-10%
Lisateave

KELUSHI uus kiudoptilise puhastusvahendi Pen Upgrade LC / MU 1,25mm pistik optiliste kiudude puhastaja ühe ...

-10%
Lisateave

4G LTE siseruumides antenn 2G 3G UMTS 4G antenn 5M kaabel N-pistik mobiilse signaali korduva võimendi jaoks

-55%
Lisateave

KELUSHI Fibre Fiber Cleaver SKL-6C kaablilõiketera FTTT Fibre Optic nuga tööriistade lõikur ülitäpse16 pinn...

Lisateave

KELUSHI 100tk / partii SC optiliste kiudude kiire külmühendus FTTH SC ühe režiimiga UPC kiire ühenduspesa

-10%
Lisateave

Superbat 3tk WiFi-antenn, 2,4 GHz 12dBi, ühesuunaline kummipardi antennivõimendi RP-SMA-mees IEEE 802.11b t...

-15%
Lisateave

2 komplekti / partii 433MHz ASK RF-moodulikomplekt (2tk STX882 saatja + 2tk SRX887 vastuvõtja + 4tk nikelda...

-16%
Lisateave

AUA-60S versiooniuuendusega versioon AUA-60S kiudpuhasti ülitäpse kliimaseadmega täismetallist automaatne n...

Lisateave

VHF teleskoopiline pikamaa 130cm tugev signaal-astroantenn GPS-i tootja astro 320 antennile stro 220

Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE FTTH kiudoptilise optilise võimsusmõõtur -70 kuni + 10 dbm ja 10mw 10km kiudoptilise kaa...

-10%
Lisateave

2018 Uus OTDR-i kiudtester 1310 / 1550nm 120km koos English Espanol 30 / 28dB-ga

-1%
Lisateave

Telefoni paranduse sans fil GSM850 900 1800 1900MHz Fikseeritud traadita terminali telefon FCT GSM PBX PABX...

-42%
Lisateave

Superbat GPS õhurõhu korduva aktiivse navigeerimise antenn 5M BNC pistiku veekindel antenn GARMIN GPSi kaar...

-8%
Lisateave

10tk SC / APC Fiber Pigtail ühe režiimiga (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm kaabel

Lisateave

10tk LC / UPC-multimode (50/125) -OM2, OM3, OM4-0,9 mm kaabli / optilise kiu pigtail

Lisateave

10-ühes kiudoptilises FTTH-tööriistakomplekt koos FC-6S-i kiudpuhasti ja optilise võimsusmõõturiga, 10MW vi...

-2%
Lisateave

Superbat WiFi antenni 2,4 GHz 12dBi Omni antennivõimendi RP-SMA 280cm kaabel IEEE 802.11b / g traadita ruut...

-8%
Lisateave