ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

SARNASED TOOTED

10tk LC / UPC-multimode (50/125) -OM2, OM3, OM4-0,9 mm kaabli / optilise kiu pigtail

Lisateave

1090MHz antenn ADS-B / TCAS / SSR 3DBi suurendab MCX-tüüpi maleliidese antenni magnetilist alust RG174 3M s...

Lisateave

20-sekundiline X PTT-paneel ja nupp Motorola CP1660 CP1200 CP1300 jaoks

Lisateave

Superbat 2320-2345MHz XM satelliitraadio GPS-hai antenn Sirius satelliidi raadiosignaali võimendus Fakra "K...

-9%
Lisateave

12tk / komplekt FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos kiudoptiga -70 ~ + 10dBm optilise võimsusmõõturi v...

-68%
Lisateave

2PCS / partii 2,4 GHz 3dBi WiFi 2,4 g antenni antennist RP-SMA male traadita ruuter + 17 cm PCI U.FL IPX to...

Lisateave

Pikamaa jälgimise teleskoopne tootja astro 320 antenn SMA isane Garmin-antenn astro 220 alpha100

Lisateave

KELUSHI 13 PCS praktiline FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos FC-6S kiudoptiga ja 5MW visuaalse tõrkeo...

-10%
Lisateave

KELUSHI FC-6S Kiudlõikur Külmaühenduse tööriist Optiline kiudlõikur SUMITOMO kattekihi läbimõõdu jaoks: 250...

Lisateave

SM SX PVC 3mm 30-meetrine SC / APC kiudoptilise hüppajakaabel SC / APC-SC / APC kiudoptilise optilise juhe

Lisateave

400square meetrit 4dbi võimendus 800-2500Mhz kristallantenn GSM-i antenni jaoks

-10%
Lisateave

KELUSHI kiudoptilised tööriistad kiudpuhasti SKL-6C Cutter16 pinnakiudude terade kiudoptiline optiline kaab...

Lisateave

Originaalne kaheksajala / kaheksajalakast on LG 19-kaablite jaoks täielikult aktiveeritud, sealhulgas optim...

Lisateave

Tasuta saatmine 10tk / partii 1x16 paljaste kiudoptiliste PLC-jagajatega

Lisateave

Kiudoptiline tööriistakomplekt kiudude tööriistakast / pakk FTTH spetsiaalse tööriistakomplekti võrgutöörii...

Lisateave

2 komplekti / partii 433MHz ASK RF-moodulikomplekt (2tk STX882 saatja + 2tk SRX887 vastuvõtja + 4tk nikelda...

-16%
Lisateave

10tk NAGOYA NA-771 SMA-F kahe riba ribaantenn 144 / 430MHz Baofengi UV-5R UV-B5 jaoks BF-888S UV-82 UV82 Wa...

-16%
Lisateave

Tasuta saatmine 100tk / partii SC Singlemode Fiber Optic SC APC Quick Connector FTTH Fiber Optic Fast Conne...

-48%
Lisateave

KELUSHI 15tk / komplekt Fibre Optic FTTH tööriistakomplekt koos FC-6S Fibre Cleaver ja 10mW visuaalse veaot...

Lisateave

KELUSHI 19tk kiudoptiliste Ftth-tööriistade komplekt optilise kiu puhastaja visuaalse tõrke otsija 10mw VFL...

Lisateave

KELUSHI kiudoptiliste tööriistade kiudlõikur SKL-6C lõikuri kaabli lõiketööriista 16 pinna tera FTTX FTTH k...

Lisateave

KELUSHI ühe klõpsuga FTTH-kiudoptilise kaabli tööriistad Fibra-kaabli ühenduspesu puhastusvahendi tüüp 2,5M...

-10%
Lisateave

KELUSHI VFL kiudoptilise kaabli punane lasertesti pliiats visuaalse tõrkeotsija kiudoptiline 20mw leidja 20...

Lisateave

Suure võimendusega 9 / 10dBi 800–2500 MHz välise välise 3G LPDA antenni F-pistik signaalivõimendi 2G / GSM ...

-50%
Lisateave