ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

SARNASED TOOTED

Superbat 2320-2345MHz XM satelliitraadio GPS-hai antenn Sirius satelliidi raadiosignaali võimendus Fakra "K...

-10%
Lisateave

KELUSHI 100tk / partii SC optiliste kiudude kiire külmühendus FTTH SC ühe režiimiga UPC kiire ühenduspesa

Lisateave

KELUSHI 15tk / komplekt Fibre Optic FTTH tööriistakomplekt koos FC-6S Fibre Cleaver ja 10mW visuaalse veaot...

Lisateave

Tasuta saatmine 100tk / partii SC Singlemode Fiber Optic SC APC Quick Connector FTTH Fiber Optic Fast Conne...

-48%
Lisateave

2PCS / partii 2,4 GHz 3dBi WiFi 2,4 g antenni antennist RP-SMA male traadita ruuter + 17 cm PCI U.FL IPX to...

Lisateave

10tk LC / UPC-multimode (50/125) -OM2, OM3, OM4-0,9 mm kaabli / optilise kiu pigtail

Lisateave

4G-antenn 4G-väliatenn 20dBi Yagi-antenn N-sisemine telefonisignaali vastuvõtmise antenn 4G-signaalikorduse...

-48%
Lisateave

KELUSHI Fibre Fiber Cleaver SKL-6C kaablilõiketera FTTT Fibre Optic nuga tööriistade lõikur ülitäpse16 pinn...

Lisateave

Odav hind uus 5-2400 MHz 2 viisi kordusjagaja F-tüüpi pistikuga koaksiaalkaabli ühendamiseks CDMA-le GSM DC...

-50%
Lisateave

KELUSHI uus käeshoitav lasermõõdik 20mW 20km fiiberoptilisest visuaalsest rikkeotsijast, testlasertoode 650...

Lisateave

SM&MM mitmekeelne automaatne kuue mootoriga intelligentne FTTH kiudoptiline liimimismasin Optiline kiud ter...

-50%
Lisateave

Mini 4Kx2K HDMI üle optilise kiudoptilise transiiveri 4K HDMI Fiber Optic Extender

Lisateave

5paari Htb-3100ab optilise kiu meediummuundur Fiberi transiiveri ühekiudiline muundur 25km SC 10 / 100M ühe...

Lisateave

KELUSHI OTDR surnud tsooni eliminaatori kiudoptiline OTDR käivituskaablikarp 1km SM SIngle Mode 9/125 SC -A...

Lisateave

10tk SC / APC Fiber Pigtail ühe režiimiga (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm kaabel

Lisateave

Optikaklambri ülitäpne kiudpuhasti FC-6S koos prügikastiga tasuta kohaletoimetamine

Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE kiudoptilise optilise võimsuse mõõtur -70 ~ + 10 dbm kaablitester 10mw 10km visuaalse tõ...

Lisateave

1090MHz antenn ADS-B / TCAS / SSR 3DBi suurendab MCX-tüüpi maleliidese antenni magnetilist alust RG174 3M s...

Lisateave

Superbat DAB / DAB + / FM / AM autoraadiod - antenni antenn Fakra - antenn Fakra - naine Pionneri JVC Kenwo...

-10%
Lisateave

KELUSHI hulgimüügihind 10mw kiudoptilise kaabli tester Punase tulega laser visuaalse tõrkeotsija testimisri...

Lisateave

Fujikura kiust termotuumasündaja FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC kuumsulampea pea A tükk

Lisateave

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica elektrood Fujikura elektroodid kiudoptilise termotuumasün...

Lisateave

Superbaadi autoantenn DAB DAB + AM / FM raadio sisseehitatud võimendi jaoks SMA male pistik Universaalne ka...

-9%
Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE FTTH kiudoptilise optilise võimsusmõõtur -70 kuni + 10 dbm ja 10mw 10km kiudoptilise kaa...

Lisateave