ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

SARNASED TOOTED

Superbati auto HSD-kaabel Fakra must / 9001 krimpsus pistikupesaga sirge RF koaksiaalühendus Dacar 535 4-po...

-5%
Lisateave

400square meetrit 4dbi võimendus 800-2500Mhz kristallantenn GSM-i antenni jaoks

Lisateave

Külmkontaktiga pühendatud metallkiudlõikur FC-6S lõikekiu nuga FTTH kiudoptilise kaablilõikuri nuga kiulõik...

Lisateave

5paari Htb-3100ab optilise kiu meediummuundur Fiberi transiiveri ühekiudiline muundur 25km SC 10 / 100M ühe...

Lisateave

KELUSHI 2018 uus 2,5 mm ühe klõpsuga puhastusvahendiga pen-fiberoptiline puhastusvahend SC ST ja FC jaoks

Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE kiudoptilise optilise võimsuse mõõtur -70 ~ + 10 dbm kaablitester 10mw 10km visuaalse tõ...

Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE kiudoptilise võimsuse arvesti -70 kuni + 10dBm 1mw 5km kiudkaabli test...

Lisateave

VHF teleskoopiline ühe meetri pikkune tugeva signaaliga antenn gps tootjale astro 320 antennile astro 220 a...

Lisateave

4G-antenn 4G-väliatenn 20dBi Yagi-antenn N-sisemine telefonisignaali vastuvõtmise antenn 4G-signaalikorduse...

-48%
Lisateave

KELUSHI 100tk / partii SC optiliste kiudude kiire külmühendus FTTH SC ühe režiimiga UPC kiire ühenduspesa

Lisateave

Superbat 50 oomi 868MHz antenni 3dbi õhust kummist signaalivõimendi 60W sisendiga SMA-sisemine pistik sirge...

-12%
Lisateave

Superbati universaalne katusel kinnitatav DAB-antenn võimendiga DAB DAB + AM / FM autoraadio autoraadio ant...

-17%
Lisateave

AUA-60S versiooniuuendusega versioon AUA-60S kiudpuhasti ülitäpse kliimaseadmega täismetallist automaatne n...

Lisateave

20-sekundiline X PTT-paneel ja nupp Motorola CP1660 CP1200 CP1300 jaoks

Lisateave

KELUSHI 10mw kiudoptilise visuaalse rikkeotsija 2,5 mm pistiku jaoks Mini RGT punane lasertester FTTH jaoks

Lisateave

Superbati kiire sõidukiülekanne FAKRA HSD Z vesisinisest pistikust pistikupessa LVDS 3m varjestatud Dacar 5...

-9%
Lisateave

12 värvi SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2 - optiline kiud

Lisateave

KELUSHI 15tk / komplekt Fibre Optic FTTH tööriistakomplekt koos FC-6S Fibre Cleaver ja 10mW visuaalse veaot...

Lisateave

KELUSHI FC-6S Kiudlõikur Külmaühenduse tööriist Optiline kiudlõikur SUMITOMO kattekihi läbimõõdu jaoks: 250...

Lisateave

KELUSHI kiudoptilised tööriistad kiudpuhasti SKL-6C Cutter16 pinnakiudude terade kiudoptiline optiline kaab...

Lisateave

KELUSHI uus käeshoitav lasermõõdik 20mW 20km fiiberoptilisest visuaalsest rikkeotsijast, testlasertoode 650...

Lisateave

Yagi antenn 3G WCDMA 18dbi väliatenn 3G 3G-võimendusantenn koos N-sisendiga mobiiltelefoni signaalikorduse ...

-50%
Lisateave

Suure võimsusega 8dbi 800-2500 MHz sisepaneeli antenn koos N-pistikuga mobiiltelefoni jaoks cdma gsm dcs wc...

-50%
Lisateave

12tk / komplekt FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos kiudoptiga -70 ~ + 10dBm optilise võimsusmõõturi v...

-68%
Lisateave