8% Allahindlus

ROHKEM FOTOSID

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

SARNASED TOOTED

Superbat WIFI sisemine antenn - 2,4 GHz 2,15 dBi RP-SMA - kallutatav kummiantenn traadita D-Link Booster ru...

-12%
Lisateave

Kiudoptiline multimeeter -50 ~ + 26dBm käeshoitav kiudoptiline optiline võimsusmõõtur + kiudoptiline optili...

-20%
Lisateave

12 värvi SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / optilise kiu pigtail

Lisateave

20paari X helitugevuse nupp + kanali valija nupp EP450 MTX960 GP328PLUS

Lisateave

Superbat 4G LTE antenni 5dbi mobiiltelefoni tera / klipp-korduva TS-9 pistik RA seadmele MF668 MF30 MF62 Hu...

-13%
Lisateave

KELUSHI uus täppiskiudoptilise optilise võimsusmõõturi tester, seitsme lainepikkusega optiline võimsusmõõtur

Lisateave

Superbati auto HSD-kaabel Fakra must / 9001 krimpsus pistikupesaga sirge RF koaksiaalühendus Dacar 535 4-po...

-5%
Lisateave

12tk / komplekt FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos kiudoptiga -70 ~ + 10dBm optilise võimsusmõõturi v...

-68%
Lisateave

2tk 433mhz RF LoRa moodul SX1278 PM1280 pikamaa-ühenduse vastuvõtja ja saatja SPI LORA IOT + 2tk 433MHz antenn

-10%
Lisateave

KELUSHI FTTH 2 In1 käsitsetav optilise kiudoptilise mõõturi APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm kaabli...

Lisateave

Superbat DAB / DAB + / FM / AM autoraadiod - antenni antenn Fakra - antenn Fakra - naine Pionneri JVC Kenwo...

-13%
Lisateave

KELUSHI All-IN-ONE FTTH kiudoptilise optilise võimsusmõõtur -70 kuni + 10 dbm ja 10mw 10km kiudoptilise kaa...

Lisateave

Pikamaa jälgimise teleskoopne tootja astro 320 antenn SMA isane Garmin-antenn astro 220 alpha100

Lisateave

Superbat 10X Fakra Z Waterblue HSD-pistiku kriminaalühendusega pistik, täisnurk Dacar 535 jaoks, 4-poolusel...

-5%
Lisateave

Tasuta saatmine 10tk / partii, 0.9mm terastoru 1x16 Mini SC / APC pistik 1:16 16 pordiga Fiber Optical PLC ...

-14%
Lisateave

Kiudoptiline tööriistakomplekt kiudude tööriistakast / pakk FTTH spetsiaalse tööriistakomplekti võrgutöörii...

Lisateave

CATV ringhäälingutelevisioon YJ350C -50 ~ + 26dBm kaasaskantav minikiudoptiline optiline voolumõõtur

Lisateave

4G LTE siseruumides antenn 2G 3G UMTS 4G antenn 5M kaabel N-pistik mobiilse signaali korduva võimendi jaoks

-55%
Lisateave

10tk LC / UPC Fiber Pigtail ühe režiimiga (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm kaabel

Lisateave

2 Audio Over FC kiudoptilise pikenduse (kahesuunaline) saatja ja vastuvõtja, raadiosidekomplekti (Tx / Rx) ...

-20%
Lisateave

KELUSHI 1-5mW visuaalse rikke otsija kiudoptilise laser-osuti kaablitestermõõdik CATV-i kiudtestri kiudtöör...

Lisateave

KELUSHI Fibre Fiber Cleaver SKL-6C kaablilõiketera FTTT Fibre Optic nuga tööriistade lõikur ülitäpse16 pinn...

Lisateave

KELUSHI 10mw kiudoptilise visuaalse rikkeotsija 2,5 mm pistiku jaoks Mini RGT punane lasertester FTTH jaoks

Lisateave

Mini PABX MS108-GSM telefonisüsteem PBX koos SIM-kaardiga koju ja kontorisse

Lisateave